ORFA THE STANDARD VEGAN VEGAN SADE BİTKİ TEMELLİ THE STANDARD SADE

  • 75,00₺
  • KDV Hariç: 74,26₺

İçindekiler : Su, Hidrojenize Edilmemiş Bitkisel Yağ (Hindistan Cevizi), Patates Nişastası, Tuz, Aroma Verici, Portakal Lifi, . Kullanım ve Muhafaza Koşulları : Buzdolabında +4 derecede muhafaza edildiğinde Son Tüketim Tarihine (STT) kadar tüketilebilir. Parti Numarası (PN) ve Son Tüketim Tarihi (STT) ambalaj üzerindedir. Açıldıktan sonra buzdolabında saklanmalı ve 5 gün içerisinde tüketilmel..

Etiketler: düşük protein, glutensiz, vegan, PKU, fenilalanin, gluten free. low protein, özel beslenme, et ikamesi, köfte, yumurtasız vie, life, proteinli, omlet, ikame, ekmek, baget, mayalıhane 2x100, Çeşitleri fomilk, dereotlu, sürülebilir, kıvam, peynir, 125, kahvaltılıklar orfa, the, standard, sade, bİtkİ, temellİ

İçindekiler : Su, Hidrojenize Edilmemiş Bitkisel Yağ (Hindistan Cevizi), Patates Nişastası, Tuz, Aroma Verici, Portakal Lifi, . 


Kullanım ve Muhafaza Koşulları : Buzdolabında +4 derecede muhafaza edildiğinde Son Tüketim Tarihine (STT) kadar tüketilebilir. Parti Numarası (PN) ve Son Tüketim Tarihi (STT) ambalaj üzerindedir. Açıldıktan sonra buzdolabında saklanmalı ve 5 gün içerisinde tüketilmelidir.


Kullanım ve muhafaza koşullarına uygun depolandığında maksimum 9 aydır.

Enerji ve Besin Ögeleri100 gr için
Enerji(kj/kcal)1117/267
Yağ (g)22
  -Doymuş Yağ (g)19,47
Karbonhidrat (g)18,91
  -Şekerler (g)0
Protein (g)0
Tuz (g)2,70

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.