ORFA THE STANDARD VEGAN BİTKİ TEMELLİ THE STANDARD MOZZO

  • 100,00₺
  • KDV Hariç: 99,01₺

İçindekiler : Su, Patates Nişastası, Hidrojenize Edilmemiş Bitkisel Yağ (Hindistan Cevizi), Tuz, Portakal Lifi, Aroma Verici.Kullanım ve Muhafaza Koşulları : Buzdolabında +4 derecede muhafaza edildiğinde Son Tüketim Tarihine (STT) kadar tüketilebilir. Parti Numarası (PN) ve Son Tüketim Tarihi (STT) ambalaj üzerindedir. Açıldıktan sonra buzdolabında saklanmalı ve 5 gün içerisinde tüketilmelidi..

Etiketler: düşük protein, glutensiz, vegan, PKU, fenilalanin, gluten free. low protein, özel beslenme, et ikamesi, köfte, yumurtasız vie, life, proteinli, omlet, ikame, ekmek, baget, mayalıhane 2x100, Çeşitleri kuskus, 300, makarnalar dias, special, sebzeli, boncuk, 250 orfa, the, standard, bİtkİ, temellİ, mozzo, kahvaltılıklar

İçindekiler : Su, Patates Nişastası, Hidrojenize Edilmemiş Bitkisel Yağ (Hindistan Cevizi), Tuz, Portakal Lifi, Aroma Verici.

Kullanım ve Muhafaza Koşulları : Buzdolabında +4 derecede muhafaza edildiğinde Son Tüketim Tarihine (STT) kadar tüketilebilir. Parti Numarası (PN) ve Son Tüketim Tarihi (STT) ambalaj üzerindedir. Açıldıktan sonra buzdolabında saklanmalı ve 5 gün içerisinde tüketilmelidir.


Enerji ve Besin Ögeleri100 gr için
Enerji(kj/kcal)1130/270
Yağ (g)21
  -Doymuş Yağ (g)18,85
Karbonhidrat (g)22
  -Şekerler (g)0
Protein (g)0
Tuz (g)1,64

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.