ORFA THE STANDARD VEGAN BİTKİ TEMELLİ THE STANDARD OTLU BİBERLİ

  • 130,00₺
  • KDV Hariç: 128,71₺

İçindekiler : Su, Hidrojenize Edilmemiş Bitkisel Yağ (Hindistan Cevizi), Patates Nişastası, Tuz, Aroma Verici, Portakal Lifi, İzole Bezelye Proteini, Karabiber Tane (% 1,5), Akdeniz Otları Karışımı (% 0,2).Kullanım ve Muhafaza Koşulları : Buzdolabında +4 derecede muhafaza edildiğinde Son Tüketim Tarihine (STT) kadar tüketilebilir. Parti Numarası (PN) ve Son Tüketim Tarihi (STT) ambalaj üzerin..

Etiketler: düşük protein, glutensiz, vegan, PKU, fenilalanin, gluten free. low protein, özel beslenme, et ikamesi, köfte, yumurtasız vie, life, proteinli, omlet, ikame, ekmek, baget, mayalıhane 2x100, Çeşitleri boru, makarna, 250, makarnalar orfa, the, standard, bİtkİ, temellİ, otlu, bİberlİ, kahvaltılıklar

İçindekiler : Su, Hidrojenize Edilmemiş Bitkisel Yağ (Hindistan Cevizi), Patates Nişastası, Tuz, Aroma Verici, Portakal Lifi, İzole Bezelye Proteini, Karabiber Tane (% 1,5), Akdeniz Otları Karışımı (% 0,2).

Kullanım ve Muhafaza Koşulları : Buzdolabında +4 derecede muhafaza edildiğinde Son Tüketim Tarihine (STT) kadar tüketilebilir. Parti Numarası (PN) ve Son Tüketim Tarihi (STT) ambalaj üzerindedir. Açıldıktan sonra buzdolabında saklanmalı ve 5 gün içerisinde tüketilmelidir. 

Enerji ve Besin Ögeleri100 gr için
Enerji(kj/kcal)1122/268
Yağ (g)22
  -Doymuş Yağ (g)19,79
Karbonhidrat (g)19,27
  -Şekerler (g)0
Protein (g)0
Tuz (g)2,67

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.